SIA Dino & Co Latvijas smērvielu tirgū darbojas kopš 1992. gadā.

No 2003. gada mēs pārstāvam arī Holandes eļļu ražotāju PUTOLINE Oil, kas specializējies velo, moto un ūdens transporta eļļu un smērvielu ražošanā. Šīs kompānijas produktus izmanto labākie Latvijas un pasaules elites moto braucēji.

Bet no 2007. gada, mēs piedāvājam vienu no vecākajiem Holandes smērvielu ražotājiem KROON-OIL, kura vēsture sākas 1906. gadā. Šai kompānijai ir ļoti plāšs smērvielu un tehnisko šķidrumu klāsts.

2009.gada pavasarī mēs kļuvām par 77 Lubricants oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā, jo mums izdevās uzsākt sadarbību ar vienu no lielākajiem smērvielu ražotājiem eiropā Transnational Blender B.V. Rūpnīcā ir pašas modernākās iekārtas un kvalitatīvākie izejmateriāli, kas nodrošina visaugstāko produkcijas kvalitāti.

 77 Lubricants piedāvā ļoti plašu un ļoti kvalitatīvu smērvielu klāstu dažādām tautsaimniecības nozarēm.

Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir kvalitatīva produkta ātra piegāde klientam, sniegt konsultācijas un apmācību smērvielu pareizā izvēlē un pielietošanā.
Nepieciešamības gadījumā veicam eļļu analīzes un apgādājam klientu ar eļļu un smērvielu izdales un savākšanas iekārtām, kā arī ķīmisko produktu absorbēšanas materiāliem.

 

Mēs atrodamies Rīgā, Rāmuļu ielā 1, kur atrodas gan birojs, gan noliktava, kur patstāvīgi atrodas vairāk kā 80000 kg smērvielu.Mājas lapas izveide / Hostings:
Mājas lapas izstrāde / Hostings : Pro Web

Visas autortiesības aizsargātas dino-co.lv © 2007-2014.